Co říkají členové o DreamTrips?

DreamTrips je unikátní členství v exkluzivním cestovním klubu, díky kterému získává člen celou řadu výhod, např. unikátní zážitkové dovolené, zvané "DreamTripy" a dále garantovaně nejnižší ceny letenek + ubytování v hotelích.


Pokud toužíte zažít jedinečnost v každém okamžiku kdykoliv, když se rozhodnete zvolnit a vzít si dovolenou, pokud toužíte po VIP životním stylu a časové a finanční svobodě, která Vám umožní trávit čas s těmi, které máte rádi, pak právě pro Vás může být DreamTrips tou správnou volbou. Tak jako je pro mě.

Martin ŠkodaSpolumajitel společnosti VÁŠ DOMOVNÍK s.r.o.

DreamTrips je pro mě perfektní možností jak dostat luxus a VIP péči za nejnižší možnou cenu. Zároveň je to skvělý nástroj pro životní styl plný cestování a zážitků, které přinášejí peníze. Díky tomu jsme s rodinou a přáteli za poslední rok každý měsíc minimálně jednou na dovolené.

Ondřej SmejkalSpoluzakladatel a CEO www.svetuspesnych.cz

Vždy mne bavilo cestovat, kromě Evropy jsem procestovala Kamčatku, procházela jsem hory a sjížděla řeky na Sibiři, Altaji i v nádherném Laponsku. Byla jsem několikrát v Nepálu, kam se určitě budu stále vracet….Teď mám období, kdy jsem ráda, že můžu přijet do pěkného hotelu, kde pracují profesionálové a já se můžu plně věnovat destinaci, ve které jsem….Takhle jsem si užila nádhernou dovolenou ve Slovinsku – s raftováním a horskou turistikou i úžasný předvánoční Krakow. A mám v plánu další…..Vždy máme možnost výběru – v byznyse, životě i cestování. Já jsem si vybrala spojení se společností, která mne umožňuje splnění mých ideálních představ - cestování na úrovni, byznys s výbornými kolegy, poznávání sebe sama a stálé sebevzdělávání a ještě si více užívat života.

Mgr. Stáňa Havlíčkovájednatelka Havi Consulting s.r.o.

Videa členů z DreamTrips


Náš první DREAMBREAK!

2019

Veronika Vašková

Vyzkoušeli jsme 7 Dreamtripů v roce 2016!

Ondřej Smejkal

Dreamtrip Slovinsko 2017 naše zkušenosti

Jakub Baxa, Daniela Librová, Tomáš Dvořák, Dita Sochorová

Dreamtrip Dubai

 

Michal a Eva


Svoboda a volnost… jet kam chci a kdy chci… Tohle je přesně to, co společnost nabízí. Byla jsem ten typ,co potřeboval vidět Srí Lanku, Malajsii, Jihoafrickou republiku…teď mám spíš období pohodlí a luxusu. A přesně to jsem našla. Pětihvězda s neskutečným wellnessem v Tatrách, Sheraton pod hradem Wawel v Kralowě – fakt relax, pohoda, vše zařízeno s péčí a ohledem na potřeby zákazníka. Baví mě to!

Mgr. Martina KurfirstováMajitelka ImaginePR, s.r.o.

Cestování mě nesmírně baví a obohacuje. Stejně tak to má podle mě hodně lidí, a proto má členství s jeho výhodami obrovskou přidanou hodnotu naprosto pro všechny. Zároveň za vším stojí tým lidí, kteří se snaží neustále něco posouvat dopředu a jdou si za svými sny.

Richard BěláčSpolumajitel společnosti VÁŠ DOMOVNÍK s.r.o.

Být členem Dreamtrips pro mě znamená být součástí vize. Možnost podílet se na tom, jak lidé mění cestovní průmysl u nás i po celém světě. Cestuji za garantovaně nejnižší ceny v luxusu, který pro mě ještě před rokem byl nedosažitelný. Jsem pyšná na to, že mohu spolupracovat s lidmi, kteří tuto myšlenku pochopili a dnes si vydělávají cestováním.

Eva KelbichováEva Kelbichová - Sociální Média